• Tenis

  Tenis má v Žatci dlouholetou tradici a hraje soutěže smíšených družstev vedené Severočeským tenisovým svazem (SETES). Členství se pohybuje okolo 170ti členů, z toho cca 42% mládeže.

  Zobrazit více

  foto
 • Národní házená

  Žatecký oddíl patří k největším a nejlépe fungujícím oddílům národní házené v ČR. Ženy hrají 1. ligu, muži hrají 2.ligu. Oddíly mládeže hrají od přípravky až po juniory a to ve chlapecké i dívčí kategorii

  Zobrazit více

  foto
 • Moderní gymnastika

  V současné době je v oddíle registrováno 25 členů. Nadějná děvčata, která jsou zařazena do 6 kategorií, kde děvčata cvičí s různým náčiním dle svého věku (švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha).

  Zobrazit více

  foto
 • Handball Žatec

  Žatečtí muži hrají 2.ligu Českého Svazu Házené. Z mládežnických kategorií je aktivní zejména družstvo mladších žáků, které hraje severočeský přebor.

  Zobrazit více

  foto
prev next

Nábory

Moderní gymnastika

Každý rok oddíl moderní gymnastiky vypisuje nábor, který se koná v září a říjnu, kde hledáme šikovná děvčata ve věku 5-6 let. Holčičky se naučí základům pohybové průpravy (držení těla, práce s náčiním, práce s hudbou, taneční průprava) a budou nacvičovat krásné sestavičky na závody a taneční vystoupení na besídky. Na náborový trénink doporučujeme dětem připravit tričko, legíny nebo kraťásky a ponožky. Pokud nestihnete nábor v září a říjnu, je možnost po domluvě holčičky vyzkoušet vždy v pondělí od 16:00 hod.


Handball

Oddíl handballu přijímá hráče a hráčky od nejmenší přípravky (7 let) až do kategorie mladších žáků do 11 let. Zapojit se dá kdykoliv přímo příchodem na trénink, který probíhá v tělocvičně Střední Zemědělské Školy v ........ nebo kontaktováním p. Hoffmana tel 607 143 689.  Všichni kdo chtějí hrát dynamický a atraktivní sport jsou vítáni.


Národní házená

Pokud i vy si chcete zkusit původní českou hru, přijďte mezi nás, rádi vás přívítáme.

Národní házená má v Čechách velkou tradici a tento rok slaví již sto let svého trvání. Jedná se o kolektivní míčovou hru, ve které proti sobě nastupují dva sedmičlenné týmy. Jako jedna z mála her rozvíjí tělo i ducha. Vyžaduje po hráčích nasazení, soustředění, odpovědnost, týmovou hru, obratnost, postřeh, tvrdost, odvahu a mnoho jiných, člověku prospěšných vlastností. Národní házenou může hrát každý, jak už na čistě amatérské úrovni, tak na úrovni reprezentanta. Národní házenou můžete hrát v našem oddíle TJ Šroubárna Žatec na hřišti za Sokolovnou, který patří mezi největší oddíly házené v naší republice s bohatou historií. V zimním období máme taktéž k dispozici vlastní tělocvičnu.

Budete pod dohledem kvalifikovaných trenérů a vedoucích s bohatými zkušenostmi a nápady.

Naučíte se u nás různým dovednostem, disciplíně, odpovědnosti a zlepšíte svoji fyzickou kondici.

Za celoroční přípravu požadujeme příspěvek ve výši jen 300,- Kč.

Nabízíme pravidelné sportovní vyžití, start v mistrovských soutěžích různých kategorií a letní soustředění během prázdnin.

Kdy a kde se trénuje:

Na hřišti národní házené v Žatci za Sokolovnou, Komenského Alej mladší žačky a žáci : pondělí od 16:30 a čtvrtek od 16:00 hodin starší žačky a žáci : úterý od 16:00 a čtvrtek od 17:30 hodin

Těšíme se na Vás!


Tenis

Nábor nových členů probíhá průběžně po celý rok.