• Moderní gymnastika

  V současné době je v oddíle registrováno 25 členů. Nadějná děvčata, která jsou zařazena do 6 kategorií, kde děvčata cvičí s různým náčiním dle svého věku (švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha).

  Zobrazit více

  foto
 • Handball Žatec

  Žatečtí muži hrají 2.ligu Českého Svazu Házené. Z mládežnických kategorií je aktivní zejména družstvo mladších žáků, které hraje severočeský přebor.

  Zobrazit více

  foto
 • Národní házená

  Žatecký oddíl patří k největším a nejlépe fungujícím oddílům národní házené v ČR. Ženy hrají 1. ligu, muži hrají 2.ligu. Oddíly mládeže hrají od přípravky až po juniory a to ve chlapecké i dívčí kategorii

  Zobrazit více

  foto
 • Tenis

  Tenis má v Žatci dlouholetou tradici a hraje soutěže smíšených družstev vedené Severočeským tenisovým svazem (SETES). Členství se pohybuje okolo 170ti členů, z toho cca 42% mládeže.

  Zobrazit více

  foto
prev next

Handball muži

Předseda klubu:
Milan Hoffmann, tel.: 607 143 689
Hospodář klubu:
Petr Manda, tel.: 723 692 361
Zástupce mužů:
Pavel Zimmermann, tel: 774 251 223

O klubu

Naším cílem je, aby domácí mistrovské zápasy mužů navštěvovalo 200-300 diváků, pro které by návštěva utkání měla být nejen sportovní, ale i společenskou událostí. Rádi bychom umožnili obyvatelům města, aby mohli být součástí týmu a mohli být hrdí na své město a tým. Tento parametr dnes nesplňuje žádný sport ve městě. Město Žatec by tak mělo získat sportovně společenské události formou zápasu svých svěřenců. Handball klub se hodlá do 5 let stát jedním z nejvýznamnějších sportovních klubů ve městě. Střednědobou vizí je popularizace našeho sportu, vytvoření okruhu partnerů klubu z řad společností města i regionu a za podpory města vybudování víceúčelové sportovní haly.

Všechny domácí zápasy ve 2. lize se hrají ve sportovní hale Louny.

Rybalkova 2673
440 01 Louny
Povrch: palubovka
web: http://www.tjlokolouny.cz/

Provozovatelé haly:

 • telefon: 415 653 027
 • mobil: 774 225 590

Kontakt

HANDBALL CLUB - TJ Šroubárna Žatec
Komenského alej 981
ŽATEC 438 01
Povrch: umělá tráva
web: www.handballzatec.cz

Fotogalerie