• Moderní gymnastika

  V současné době je v oddíle registrováno 25 členů. Nadějná děvčata, která jsou zařazena do 6 kategorií, kde děvčata cvičí s různým náčiním dle svého věku (švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha).

  Zobrazit více

  foto
 • Tenis

  Tenis má v Žatci dlouholetou tradici a hraje soutěže smíšených družstev vedené Severočeským tenisovým svazem (SETES). Členství se pohybuje okolo 170ti členů, z toho cca 42% mládeže.

  Zobrazit více

  foto
 • Národní házená

  Žatecký oddíl patří k největším a nejlépe fungujícím oddílům národní házené v ČR. Ženy hrají 1. ligu, muži hrají 2.ligu. Oddíly mládeže hrají od přípravky až po juniory a to ve chlapecké i dívčí kategorii

  Zobrazit více

  foto
 • Handball Žatec

  Žatečtí muži hrají 2.ligu Českého Svazu Házené. Z mládežnických kategorií je aktivní zejména družstvo mladších žáků, které hraje severočeský přebor.

  Zobrazit více

  foto
prev next

Tenisové kurty

Správce hřiště:
Bohumír Linka, tel: 474 666 444
Provozní doba:
pondělí - čtvrtek 18:00 - 20:00
pátek - neděle 14:00 - 21:00

Tenisové kurty se nacházejí v areálu TJ Šroubárna Žatec v blízkosti centra města Žatec. Mají vlastní vchod ze Studentské ulice č.p. 3180.

K dispozici jsou 3 kvalitní antukové dvorce a 2 s umělou trávou, které jsou v zimním období překryty nafukovací halou. Dvorce s umělou trávou disponují i umělým osvětlením. Dvorce slouží jak oddílu, tak široké žatecké veřejnosti.

Fotogalerie