• Handball Žatec

  Žatečtí muži hrají 2.ligu Českého Svazu Házené. Z mládežnických kategorií je aktivní zejména družstvo mladších žáků, které hraje severočeský přebor.

  Zobrazit více

  foto
 • Moderní gymnastika

  V současné době je v oddíle registrováno 25 členů. Nadějná děvčata, která jsou zařazena do 6 kategorií, kde děvčata cvičí s různým náčiním dle svého věku (švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha).

  Zobrazit více

  foto
 • Národní házená

  Žatecký oddíl patří k největším a nejlépe fungujícím oddílům národní házené v ČR. Ženy hrají 1. ligu, muži hrají 2.ligu. Oddíly mládeže hrají od přípravky až po juniory a to ve chlapecké i dívčí kategorii

  Zobrazit více

  foto
 • Tenis

  Tenis má v Žatci dlouholetou tradici a hraje soutěže smíšených družstev vedené Severočeským tenisovým svazem (SETES). Členství se pohybuje okolo 170ti členů, z toho cca 42% mládeže.

  Zobrazit více

  foto
prev next

Tenis

Předseda klubu:
Bohumír Linka, tel.: 722 530 741
Místopředseda klubu:
MuDr. Vladimír Richter, tel.: 606 609 807
Hospodář klubu:
Luboš Buršík, tel: 728 856 032
Objednávání dvorců:
Horst Rehak, tel: 606 246 978

O klubu

Tenisový klub má své sídlo v areálu TJ Šroubárna Žatec, má vlastní vchod ze Studentské ulice č.p. 3180. Tenis má v Žatci dlouholetou tradici a hraje soutěže smíšených družstev vedené Severočeským tenisovým svazem (SETES). Členství se pohybuje okolo 170ti členů z toho cca 42% mládeže. O trénink zejména mládeže se stará 10 jak profi tak dobrovolných trenérů.

Nábor probíhá průběžně po celý rok.

Členská základna k 31.12.2012

Kategorie Počet
muži 75
ženy 17
dospělí celkem 92
dorostenci 5
dorostenky 5
žáci 42
žačky 18
mládež celkem 70
CELKEM 162

Soutěže

V soutěžích družstev máme 2 družstva dospělých 3 mládeže (dorost, st. žáky a ml. žáky).

Soutěže 2012: „A" druhá divize – 3. místo, „B" třetí divize - 5. Místo, dorost druhá divize – 2. místo, st. žáci druhá divize- 3. místo, ml.žáci druhá divize- 2.místo. Protože se jedná o individuální sport jsou, podle finančních možností, vysíláni na různé turnaje organizované zejména Severočeským tenisovým svazem.

Hřiště

K dispozici má oddíl 3 kvalitní antukové dvorce a 2 s umělou trávou, které jsou v zimním období překryty nafukovací halou. Dvorce slouží jak oddílu tak široké žatecké veřejnosti.

Členem oddílu a současně členem TJ se může stát každý po splnění podmínek stanovených oddílem, které vychází ze Stanov TJ a zaplacení členského a oddílového příspěvku na daný rok.

Výsledky a rozpisy

Veškerou informační službu pro oblastní tenisové svazy zajišťuje na svých stránkách Český tenisový svaz (ČTS). Naleznete zde veškeré výsledky jednotlivých družstev, jejich soupisky, žebříčky a zimní i letní termíny rozpisů soutěží.

Fotogalerie