Ekostavby – VHV cup tenisový turnaj čtyřher

Tenisté v Rakovníku

Oddíl tenisu pokračuje v pravidelných soustředění, které během letních prázdnin každoročně pořádá. Tentokrát se tenisté v celkovém počtu 34 dětí a 5 trenérů vydali do Rakovníka. Soustředění hodnotíme velmi pozitivně a těšíme se na příští rok.

 

 

 

 

Oddíl tenisu zahájil tábor

Oddíl tenisu v pondělí 8.7.2024 zahájil příměstský tábor s angličtinou v celkovém počtu 26 dětí. Tábor probíhá do pátku 12.7. v areálu tenisového klubu.

Další turnus příměstského tábora s angličtinou proběhne 12-16.8.2024 na který je stále možnost se přihlásit.

 

MČR dorostenců startuje již zítra !

Obrovský úspěch starších žáků NH

Starší žáci Žatce mají z Mistrovství ČR v národní házené, které se hrálo od pátku do neděle právě v Žatci, bronz a nejlepšího střelce. Stal se jím se 69 brankami Pavel Bejček.

Mistrovského turnaje se zúčastnilo šest nejlepších týmů kategorie z Česka, vítězem se stala Studénka před Dobruškou a Žatcem.

Třídenní turnaj na hřišti za sokolovnou vyvrcholil v neděli dopoledne posledním zápasem Studénky a Žatce. Zatímco Studénka už se svými skvělými fanoušky mohla slavit vítězství v turnaji, protože všechny čtyři dosavadní zápasy vyhrála, domácí Žatec hrál o to, zda vybojuje medaili, nebo skončí pátý. Skvělým výkonem, podpořeným právě dalšími brankami Pavla Bejčka, se stal Žatec jediným týmem, který porazil Studénku poměrem 19:17. Díky tomu získal bronz, neboť při bodové rovnosti s Dobruškou a Brnem rozhodovaly vzájemné zápasy, a radovat se mohli jak hráči, tak výborní a nadšení domácí fandové.

 

 

Mistrovství republiky

 

NÁRODNÍ HÁZENÁ

Úspěchy oddílu národní házené

Oddíl národní házené TJ Žatec má po tomto víkendu další tři Přeborníky Severočeské oblasti a o čtvrtém se rozhodne příští víkend.

Mistrovství ČR v kategorii starší žáci a dorostenci proběhne v termínech 14.-16.6.2024 a 21.-23.6.2024.

Obě Mistrovství byla přidělena našemu oddílu národní házené a TJ Žatec tímto zve všechny své příznivce, aby přišli naše hráče povzbudit.

Program začíná vždy v pátek v 10,00 hod. slavnostním zahájením.

Ukončena budou vždy v neděli v 11,45 hod., a to za přítomnosti starosty města Žatec pana Ing. Radima Laibla, který bude předávat ocenění nejlepším týmům i jednotlivcům.

Poděkování náleží nejen všem hráčům obou kolektivů, ale též oběma trenérům pánům P. Nociarovi a J. Hokrovi.

 

Tradiční Family cup ovládla Šnajdrová s Fišerem

Tenisový oddíl uspořádal tradiční Family cup, kterého se celkem zúčastnilo 21 dvojic. Vrámci turnaje tenisový oddíl také pořádal dětské soutěže pro děti, kterého se zúčastnilo mnoho dětí z našeho klubu.
Výsledky Family cup A
1. místo Miroslava Šnajdrová – Maxmilián Fišer
2. místo Irena Mužíková – Radek Mužík
3. místo Kateřina Hájková – Jáchym Hájek
3. místo Kamil Martinovský – Dominik Martinovský
Výsledky Family cup B
1. místo Ondřej Mužík – Filip Bešík
2. místo Vaňkovi
3. místo Janotkovi
Děkujeme všem za účast a za pomoc při organizaci Šárce Voráčové, Radimovi Černému a Petrovi Vránovi.