Pěkný výkon mladších žáků

NÁRODNÍ HÁZENÁ / Halové mistrovství ČR mladších žáků, Plzeň Bolevec 17.03.2024

V neděli 17.03.2024 čekalo tým mladších žáků Halové mistrovství ČR hrané v Plzni- Bolevci. Našim házenkářům byli soupeři: TJ Litice, TJ Sokol Svinov, TJ Sokol Bakov nad Jizerou, Draken Brno a TJ Litohlavy. V prvním zápase čekal žatecký tým souboj s TJ Litice. Pro mladé Žatečany to však nebyl vůbec jednoduchý souboj a prohrály 8:12. O moc lepší to nebylo ani v zápase proti Svinovským mistrům severomoravské oblasti, který skončil také prohrou 2:17, kdy v druhé polovině si zahráli již především mladší kluci, aby nabrali zkušenosti. Jako třetí přišlo na řadu nejdůležitější klání proti Bakovu. V tom se naši dlouho drželi, ale nakonec přesto prohráli 7:9. Poslední dvě utkání – proti celkům z Brna a Litohlav – skončila prohrou 3:8 a 4:17. I když naši mladší žáci se dvěma posilami z kategorie mladších žaček (kterým ještě jednou moc děkujeme) obsadili šesté místo, i tak si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a doufejme, že se jim povede na venkovních hřištích lépe a „prodají“ nasbírané zkušenosti.