Tenisté hostili turnaj kategorie B

Uplynulý víkend náš klub hostil již třetím rokem v řadě turnaj kategorie B. Náš klub uspěl ve výběrovém řízení na pořádání turnaje pro muže i ženy a tak jsme se museli postarat o přibližně 60 hráčů plus jejich doprovod. Organizačně jsme vše zvládli na výbornou a tak turnaj byl dohrán již v pondělí dopoledne. Za zmínku stojí, že sobotní program končil kolem 23:45.

Celkovou vítězkou ženské kategorie se stala druhá nasazená hráčka z Prahy Nikola Šturcová, která přehrála ve finále Anna Vobořilovou z Pardubic poměrem 6:4 a 6:0. Čtyřhru ovládly Julie Hostáková a Kateřina Koubová které porazily Elen Hladkou a Karoline Jirouskovou poměrem 6:2, 6:1.

Celkovým vítězem mužské kategorie se stal Ondřej Hujo, který do finále nemusel ani nastoupit jelikož mu soupeř Jaroslav Vondrášek zápas skrečoval. Čtyřhru ovládli Daniel Voleský a Jakub Voleský, kteří přehráli Jaroslava Vondráška s Vladimírem Machem po boji 7:5,7:6.

Na tomto turnaji náš klub reprezentovali Radim Černý, Kryštof Jánošík, Jan Jochman, Petr Vrána, Jan Karas, Anna Voráčová a Ester Jelínková. Nejlépe se dařilo Kryštofovi Jánošíkovi a Janu Jochmanovi, když oba dva hráči skončili ve čtvrtfinále turnaje.

Děkujeme všem pomocníkům při organizování tohoto turnaje.